Koltuk Asansörü Fiyatları

Koltuk asansörleri fiyatları büyük oranda asansörün uygulanacağı merdivenin şekli ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Tercih edilecek koltuk modeli ve aksesuarları, seyir mesafesi bir diğer deyişle ray boyu, dönüş tip ve adetleri, durak ve kumanda adetleri gibi kriterler merdiven asansörü fiyatı belirlemede etkili olmaktadır. 

Ne yazık ki, her merdiven farklı olduğundan, sizin de kendi tercih ve talepleriniz olacağından merdiveninizi ve şahsi ihtiyaçlarınızı bizzat değerlendirmeden merdiven asansörü maliyeti ile ilgili sorunuza basit bir cevap veremiyoruz.

Bu doğrultuda Erimas olarak size sizin için herhangi bir bağlayıcılığı bulunmayan ücretsiz keşif hizmetimizi sunuyoruz. Deneyimli danışmanlarımız sizi evinizde ziyaret ederek şahsınıza özel önerilerde bulunmaktan memnuniyet duyacaklardır. Elbette bu hizmet ücretsiz olarak ve tümüyle isteğinize bağlı olarak sağlanmaktadır. Danışmanımız merdiveninizi değerlendirerek sizin şahsi talep ve tercihlerinizi dinleyecektir. Sonrasında hangi koltuk asansörünün ihtiyaçlarınıza en uygun olacağı ve merdivenin hangi tarafına en iyi şekilde kurulabileceğine dair anlaşılır önerilerde bulunacaktır.
Keşif sonrasında merdiven asansörü fiyatını belirlemek bizim için mümkün olacaktır. Bir koltuk asansörü sahip olma yolunda bir sonraki adım olan bağlayıcılığı olmayan bir keşif ziyareti ayarlarken bizi göz önünde bulunduracağınızı umuyoruz!

Satış danışmanının ziyaretinden sonra satın alma için bir zorunluluğum olacak mı veya keşif için bir ücret ödeyecek miyim?

Hayır. Erimas size ücretsiz olarak danışmanlık verecek ve sizin için bir bağlayıcılık içermeyen yazılı bir fiyat teklifi sunacaktır. Konusunda uzman danışmanımız evinize gelerek merdivenlerinizde keşif yapacak ve hangi tür merdiven asansörünün sizin için en iyisi olduğu konusunda sizi bilgilendirecektir. Daha sonra size kurulum işlemleriyle ile ilgili bilgiler aktaracak ve sizin olası sorularınızı ve endişelerinizi yanıtlayacaktır. Bu hizmetimiz ve teklif çalışmamız ile ilgili merdiven asansörü satın alma zorunluluğunuz kesinlikle bulunmamaktadır.

Koltuk Asansör Modelleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın >>

2.El Koltuk Asansörleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın >>