KURUMSAL

Hayat, torunlarınızın ziyaretinin keyfini çıkarmak veya dostlarınızı ağırlamak gibi yapmak isteğiniz şeyler için enerjiniz olduğunda daha güzeldir. Deneyimimizden öğrendiğimiz üzere, merdiven asansörü ne kadar erken bir aşamada monte edilirse, yapmayı sevdiğiniz şeylerin tadını çıkarmaya o kadar erken başlarsınız. Bir Erimas merdiven asansörü satın alarak mükemmel hizmet ve yüksek kaliteyi tercih etmekle kalmaz, yaşamayı arzuladığınız hayatı da seçmiş olursunuz.

Türkiye’de bugüne dek 2.000’e yakın müşterimiz bir Erimas merdiven asansörünün günlük hayatlarında faydalı bir araçtan çok daha fazlası olduğunu öğrenmiş durumda. Uyguladığımız merdiven asansörleri kullanıcıların yaşamlarını hep alıştıkları şekilde sürdürmesine yardım ediyor: bağımsız ve özgürce, keyif ve zevkle.

Sizin kendi evinizdeki konforun ve özgürlüğün keyfini sürebilmenizi sağlamak bizim en büyük tutkumuzdur. Biz bir merdiven asansörünün fonksiyonel olmaktan öte yaşamınıza değer katan bir parça olması gerektiğini düşünüyoruz. Erimas size başka şirketlerde her zaman göremeyeceğiniz düzeyde bir özen ve ilgiyle yaklaşır. Merdiven asansörü satın alırken ihtiyacınız olan da işte size sunduğumuz bu ek güvendir.

Kurumsal

Erimas Asansör Sistemleri müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak amacıyla kurulmuş özellikle merdiven asansörleri ve engelli asansörleri uygulaması alanında faaliyet göstermekte olan, sektörünün öncü ve en deneyimli firmalarındandır.

Uluslararası alanda sayısız ödüller almış birinci sınıf ürünlerimiz ve uzman servisimiz ile 12 yılı aşkın bir süredir merdiven asansörleri uygulamaktayız ve değerli müşterilerimize satış ve satış sonrası tüm hizmetleri tek yetkili elden vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi en önemli değerleri arasında tutan Erimas, “Stannah Certificate of Excellence” (Mükemmellik Sertifikası) sahibidir.

Şirketimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.