Neden Erimas

yaşamınıza değer katıyoruz...

Sizin kendi evinizdeki konforun ve özgürlüğün keyfini sürebilmenizi sağlamak bizim en büyük tutkumuzdur. Biz bir merdiven asansörünün fonksiyonel olmaktan öte yaşamınıza değer katan bir parça olması gerektiğini düşünüyoruz. Bize göre bu güzeli kolay kullanılabilir yapmak demek. Bir başka deyişle, kullanmadığınız zaman bile evde yanınızda olmasından mutluluk duyacağınız birşey sunmak. 

Merdiven asansörlerimiz iç veya dış mekan, düz veya döner merdivenlere uygun olmak üzere her olası duruma çözüm üretebilmek amacıyla geliştirilmiştir. Sadeliğin müşterilerimiz için çok önemli olduğunun bilincinden hareketle, Stannah merdiven asansörleri kolay kullanılabilir ve konusunda eğitimli ekiplerimiz sayesinde size hiçbir rahatsızlık vermeden çabuk monte edilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Stannah merdiven asansörü kendisini otomatik olarak şarj eden akülü motor ile çalıştığından size en sessiz ve rahat sürüşü sunarken, bu özelliği sayesinde elektrik kesintisi durumunda bile çalışmaya devam edecektir. Geniş renk, döşeme ve aksesuar seçenekleriyle, bir Stannah merdiven asansörü tam da sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilebilmektedir.

Her Stannah merdiven asansörü yanında size kolay anlaşılabilir şekilde yazılmış, adım adım merdiven asansörünüzün ve her parçasının nasıl çalıştığını açıklayan kapsamlı bir kullanım kılavuzu ile gelir. Sizi gereksiz teknik detaylarla sıkmayız!